Advance Hemoxin: Recenze

Advance Hemoxin: Recenze

Když chceme udělat něco pro svou kondici, často saháme po volně prodejných doplňcích stravy. A když existují takové, které mohou mít vliv na normální fungování močových cest, nebo na podporu růstu vlasů, jistě existují i takové, které pomáhají zmírňovat potíže s hemoroidy. Je správnou volbou Advance Hemoxin?

V dnešní době existuje tolik volně prodejných potravinových doplňků, že nemáme absolutně šanci je všechny registrovat. Mnohdy tedy nemáme nejmenší tušení, že by nám některý z nich mohl pomoci při řešení našich aktuálních potíží.

Co se týče zvládání hemeroidů, často saháme po nejrůznějších sedacích koupelích a mastičkách. Můžeme ale něco užívat i vnitřně? A může tento postup vůbec fungovat?

Na to se mrkneme v dnešním článku, ve kterém se podíváme na doplněk stravy Advance Hemoxin.

hemoxin na hemeroidy

Advance Hemoxin na hemeroidy

Doplňky Advance jsou vám jistě dobře známé. Tento výrobce totiž produkuje doplňky téměř na vše, co vás napadne. Někdy to ale může vyvolat pochybovačné pozvednutí obočí. Což se může týkat právě již zmíněného Hemoxinu.

Výrobce uvádí, že jde o doplněk stravy s 5 aktivními látkami s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu. (Co to je si povíme o pár řádků níže.)

Složení

Advance na svých oficiálních stránkách uvádí, že Advance Hemoxin obsahuje pouze látky přírodního původu. Z toho důvodu je vhodné je všechny zmínit. A případně si i trochu vysvětlit, z čeho pochází.

Ve složení objevíme:

 • Diosmin (získává se ze slupek citrusových plodů)
 • Hesperidin (taktéž se získává z citrusových plodů)
 • Vitamín C
 • Extrakt z koňského kaštanu (jírovec maďal)
 • Rutin

hemoxin složení

řípravek se užívá tak, že spolknete jednu kapsli třikrát denně. Během dlouhodobého užívání stačí jedna kapsle denně. Tento přípravek není vhodný pro děti. Těhotné a kojící ženy by ho neměly užívat bez předchozí konzultace s lékařem.

Účinky

Na oficiálních stránkách Advance si můžeme přečíst, na co vše má Advance Hemoxin působit.

Jde o:

 • Zlepšení normální funkce cév
 • Podporu zdraví cév a žil
 • Podporu tvorby kolagenu, který přispívá k normálnímu stavu cévních stěn (vitamín C, kolagen přípravek neobsahuje žádný)

Také je potřeba dodat, že u vitamínu C jde jen o 50 % referenční hodnoty v 1 kapsli.

Hodnocení uživatelů

Nyní se podíváme na to, co na Advance Hemoxin říkají uživatelé, kteří se ho rozhodli dlouhodobě užívat. Byli spokojení?

Z hodnocení jsme vyčetli, že:

 • Je cenově dostupný
 • Někomu pomohl vyřešit jeho problémy
 • Funguje
 • Jsou lidé spokojení

recenze přípravku na hemoroidy

Je ale potřeba dodat, že drtivá většina recenzí byla na stránkách výrobce. Ač nechceme nikoho z ničeho obviňovat, přehršel pozitivních reakcí a chvály může vyvolávat otázku, zda byli všichni pouze spokojení, nebo zde náhodou nedochází ke skrývání, nebo mazání negativních zkušeností.

Shrnutí

Jelikož Advance Hemoxin prodávají lékárny, indikuje to skutečnost, že jde o ověřený doplněk stravy, jehož užívání je bezpečné. Na druhou stranu, nejsme si úplně jistí tím, zda byli všichni uživatelé opravdu tak spokojeni s výrobkem. V neposlední řadě myslete na to, že se nejedná o oficiální léčivo, ale jen o doplněk stravy. Může vám pomoci v rámci udržování dobrého zdravotního stavu, ale nedokáže léčit. Proto se o jeho používání nejprve poraďte se svým ošetřujícím lékařem, který zhodnotí, zda jde o krok správným směrem.